Düğün Organizasyon

Düğün organizasyon: En mutlu, en önemli günlerinizde; profesyonel, çalışkan ve güler yüzlü, Çözüm Odaklı Planlama, Uygulama ekibimiz ile daima hizmet + desteğe hazırız! Düğün Organizasyonu hayatınızın en önemli günlerinden biridir bu özel günde her şey mükemmel olmalı, Düğün organizasyon firması olarak öncelikli amacımız hayalini kurduğunuz düğünü geçekleştirmek. Düğün, tasarım, süsleme, Düğün hazırlıkları ve uygulama konusunda uzman Genç, dinamik ekibimiz sizin istekleriniz doğrultusunda estetik, kalite ve hizmet anlayışını bir araya getirerek unutulmaz bir vakit geçirmenize olanak sağlamaktadır. AKGÜL ORGANİZASYON firması olarak yenilikçi ve modern anlayışı ile; Hayatınızdaki bu çok özel anı daha da özel kılmak için sizi yormadan mekandan seçtiğiniz pastaya, masa, sandalye temininden düğün dekorasyonuna, süsleme den Düğün yemeğine, menüye kadar her şeyi isteğinize uygun olarak dört dörtlük bir hale getiriyoruz.

Davet Organizasyon

Davet Organizasyon, Davet Süslemeleri, Davet Masa Dekorları, Davet Masa Süsleme Örnekleri, Davet Dekorasyon, Davet Organizasyon Hizmetleri, AKGÜL organizasyon şirketi, 1996 yılından bu güne Türkiye’de ve İstanbul’da kapsamlı bir kuruluş olarak; Düğün, Davet Organizasyonları, toplantı ve kutlamalarınıza unutulmaz anılar taşımak için hayal gücümüzden aldığımız destek ile her daim sevinç içinde yanınızda yer alıyor olacak.
Sizin düşünceleriniz, hayalleriniz ve isteklerinizi, profesfonel öneriler ile harmanlayarak anlamlı bir davete dönüştürmek adına AKGÜL DAVET ORGANİZASYON tüm ayrıntılar üzerinde titizlikle çalışır. tüm organizasyon boyunca kendinizin ve konuklarınızın çok özel hissetmesini istediğiniz en önemli bilgimizdir.
biz, gülmek yüz, ve haklı olarak güçlü, gururlu, parlak daveti söz tamamlanacak. Bizim iş organize etmek, mükemmel bir davet sonunda mutsuz olmak mümkün değildir. Özellikle biz içtenlikle hizmet belirtin. Bu nedenle, istek çok büyük önemi vardır. Düğün atmosfer, insanların kafasında davet etmek iyi bir silah, gelecek için unutulmaz bir anı olarak kalacaktır. AKGÜL DAVET ORGANİZASYON birlikte gel, PLANLANIR renkli DAVET oluşturun. DAVET AKGÜL çoğu, özel sizin için bir hediye ve tüm yakınlarına iyi olacaktır güne hazırlanmak.

Bizim işimiz mükemmel daveti organize etmek, bunun sonunda mutsuz olmak mümkün değildir. En derin saygılarımızla, AKGÜL DAVET VE ORGANİZASYON.
Akgül Davet Organizasyon olarak; Organizasyon şirketleri arasında, kapsamlı organizasyonları Türkiye ve İstanbul? da 1996 yılından bu güne organizasyon hizmeti vermekte, Hayal gücümüzden aldığımız destek ile organizasyonlarınıza çok güzel, anlam ve anılar taşıyacak, Düğün, Davet ve kutlamalarınıza, sevinçle imzamızı atmaktayız? Sizlerin; düşünce, hayal ve istekleriniz; bizlerin önerileri ile buluşup, anlamlı birer davet haline dönüşecektir; Tüm detayların üstünde AKGÜL DAVET ORGANİZASYON titizliğiyle durarak; Amacımızın; en güzel; düğün, nişan, sünnet ve kutlamalarınızda, Kendinizi ve konuklarınızı çok özel hissetmeniz olduğunu unutmamanızdır. Sizlere, yüzünüzün mutlaka güleceğini ve haklı bir gururla, davetinizin ışıl ışıl tamamlanacağını vaat ediyoruz. Organizasyon işlerimizde, Kusursuz geçen bir davetin sonunda mutsuz olmanız mümkün değil. Canı gönülden hizmet ettiğimizi özellikle belirtiriz. Bu nedenle sizin isteklerinizin büyük önemi var. Düğün atmosferinde, insanların akıllarında tutacakları iyi bir davet; Gelecek için unutulmaz bir anı olarak kalacaktır. Gelin, AKGÜL DAVET ORGANİZASYON ile hep birlikte, renkli bir DAVET PLANI oluşturalım. AKGÜL DAVET ile en özel gününüze hazırlanmak, size ve tüm yakınlarınıza iyi bir armağan olacaktır. En derin saygılarımızla, AKGÜL DAVET ve ORGANİZASYON.

Nişan Organizasyon

Nişan Organizasyonu, Nişan Süsleme, İstanbul Nişan Organizasyon Firması olarak Nişan Ev süslemeleri, Nişan Masası, Nişan Kokteyl Süslemeleri, Nişan Töreni, Nişan Eğlenceleri, Nişan Dekorasyonu, Nişan Planlama konusunda uzman bir ekip ile A dan Z ye  Nişan Organizasyonları, hizmetleri sunuyor.

Mezuniyet Töreni

Mezuniyet Organizasyonu, Mezuniyet süslemeleri, Mezuniyet Balosu, Mezuniyet Töreni, Mezuniyet tören Organizasyon, Mezuniyet catering organizasyon, mezuniyet yemek organizasyonu, mezuniyet masa sandalye kiralama, mezuniyet eğlence organizasyonu, mezuniyet, tören,Okul Mezuniyet tören organizasyon, Mezuniyet planlama, Mezuniyet töreni planlama, Mezuniyet tören süslemeleri, Mezuniyet süslemeleri, mezuniyet töreni Sahne süsleme, mezuniyet Kumaş, Tül, Çiçek, Işık süslemesi, Mezuniyet Organizasyon, Mezuniyet planlama, Mezuniyet Töreni, Mezuniyet catering organizasyon,

Sünnet Düğünü

Sünnet Düğünü Organizasyonu, Sünnet Düğünü Planlama, Tasarım, Dekorasyon Konusunda uzman ekip ile hizmeti sunuyoruz. Sünnet Düğünü Süsleme örnekleri sunarak beğendiğiniz konsept yada hayal edilen süslemeleri profesyonel, yetenekli, güler yüzlü kadromuz sizlere hizmet etmekte. Sünnet hizmetleri, Sünnet tahtı kiralama yapabilir yada yeni çeri askerleri mehter müziği eşliğinde sünnet çocuğu taht üzerinde padişahlar gibi girişi ve misafirlerin arasında dolaştırılması. Sünnet yatağı, Sünnet Odası, Sünnet süslemeleri, Sünnet Balon, Kumaş, Tül Süsleme örnekleri sunuyoruz. Sünnet Düğünü Şişme oyun parkları, Havai fişek gösterisi, Volkan, Konfeti Gösterisi, Eski Osmanlı satıcıları, Pamuk şeker arabası, Patlamış mısır, macuncu gibi Başından sonuna kadar sünnet düğünü organizasyonu planlayarak birlikte gerçekleştirmekteyiz. Sünnet Düğünü, Sünnet Düğünü Organizasyonu, Sünnet Düğünü Planlama, Sünnet Düğünü Süsleme, Sünnet Tahtı, Sünnet, Balon, Tül Süsleme, Sünnet tahtı kiralama, Sünnet Düğünü Tahtırevanı, Sünnet Düğünü Yeniçeri Askerleri, Sünnet Düğünü Yol Süslemeleri, Sünnet Düğünü Yatak Süsleme, Sünnet Düğünü Gazebo Süsleme, Sünnet Düğünü Işık Süsleme,

SEVGİLİLER GÜNÜ SÜSLEMESİ

Doğum Günü Partisi, Doğum Günü Organizasyonu Fotoğraf ve Video Çekimi, Doğum Günü, Parti, Eğlence, Davet masaları Süslemeleri, Yemek masaları Süslemeleri, Doğum Günü Organizasyon, Doğum Günü Süsleme,

Fuar Organizasyon

İstanbul Fuar Organizasyon Firması Olarak, Organizasyon, Kiralama, Süsleme Hizmetleri Veriyoruz. Fuar Dekorasyon, Fuar Hostesi, Fuar Manken, Fuar Maskot Animasyon, Fuar Panel Perde Paravan, Fuar Stant Kumaş Süsleme, Fuar Balon, Fuar Kumaş Süsleme, Fuar Süsleme, Fuar Ekipman Kiralama,

Piknik Organizasyon

Piknik Organizasyon, Firmaların çalışanları, iş ortakları, bayileri için özel piknik organizasyonları anlaşmalı olduğumuz yada belirlediğiniz tesislerde başarıyla gerçekleştirilmektedir. Bu organizasyonları insanların iyi vakit geçirdikleri, eğlendikleri, motife oldukları, eksi sinerjilerini pozitife dönüştürdükleri, ailelerin birbirleriyle tanışıp kaynaştıkları bir şölene çevirmek en büyük amacımızdır.

Piknik Eğlenceleri, Şişme oyun Parkurları, Dev Langırt· Bungee Run· Elastik Basket Tırmanma Duvarı· Sumo Güreşi· Gladyatör· Yuvarlanan Toplar Olimpik Engelli Parkur· Şut Becerisi· Zıpla Yapış, Engelli Parkur, Uzay Yolu Kaydırak, sumo·ZıpZıp, Oyun Evi, Top Havuzları· Yumuşak Dağ, Jetonlu oyuncaklar.

Açılış Organizasyon

Açılış Organizasyonu Fotoğraf ve Video Çekimi, açılış kokteyl organizasyon, İş yeri açılışı, Gemi İndirme Töreni, Temel atma Töreni, açılış organizasyonları, Çalışmalarımızı ve Örnekleri yakından görüp daha detaylı bilgi alıp kararınızı daha sağlıklı verebilmeniz için Ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz randevu verdiğiniz taktirde biz gerekli sunumu uygun gördüğünüz yerde yapabiliriz. Açılış Balon süsleme örneklerinizle tasarım konusunda uzman kadromuz ile balon süslemeleri yaparak farklı seçenekleri sunmaktayız. Açılış, Tören, Kutlama, Parti, Balon dekorasyonu, en uygun kaliteli tasarım sunarak, balon, kumaş, tül, ışık, çiçek, gibi süsleme şirketleri aradığınız Kaliteli ekip ekipman hizmetleri, Süsleme sektöründe İstanbul’da en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Açılış Organizasyon, Açılış Süslemeleri, Açılış Balon, Işık, Kumaş, Çiçek, Tül Süsleme, Açılış Şamdanları, Açılış Halı Süsleme, Açılış Zeplin Kiralama, Açılış Ses Sistemi Kiralama, Açılış Sahne Kurulumu, Açılış Podyum Kiralama, Açılış Sanatçı Temini, Açılış Dekorasyon, Temel Atma Töreni, Gemi İndirme Töreni, İş Yeri Açılışı, Açılış Fotoğrafçısı, Hizmetleri Vermekteyiz.